LET OP !!! AUTO KOOL IS ALLEEN GEOPEND NA TELEFONISCHE AFSPRAAK.AANGEBODEN:Tesla Model S 75D AWD met een unieke kilometerstand.
Full self drive autopilot. CCS upgrade
Belangrijkste opties van deze Tesla- 81.000KM
- NL-Auto
- Luchtvering
- Autopitot
- Summon
- Self-drive
- Panoramadak
- Zwart half lederen bekleding
- Rondom camera's
- Stoelverwarming
- 2 Sleutels
- 2 Laadkabels
PRIJS:Scherpe prijs van €24.925,- inclusief 21% BTW. (€20.600,- Exclusief 21% BTW)
**LET OP! Bezichtiging alleen op afspraak. In deze Tesla wordt momenteel nog door ons zelf gereden (km-stand kan iets oplopen)**Auto Kool is een universeel BOVAG autobedrijf die gespecialiseerd is in de verkoop, en het onderhoud van hybride en elektrische auto’s. Wij zijn 7 dagen per week geopend, uitsluitend na telefonische afpraak (ook mogelijk in de avonduren). De inruil van uw huidige auto is geen enkel probleem.
KOOP ZEKER EN VERTROUWD BIJ UW BOVAG AUTODEALER.We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.